Informace o společnosti ZETENSpolečnost je zapsána v OR u KS v Plzni C/3612
IČ: 48361330
DIČ: CZ48361330

 

Naše společnost vznikla v roce 1993 zápisem do obchodního rejstříku vedeného Krajským soudem v Plzni. ZETEN spol. s r. o. je společností zabývající se nákupem a prodejem obilovin, olejnin a je jejich největším skladovatelem v Plzeňském kraji. Skladovací kapacita činí přibližně 69000 tun komodit uložených v komplexu betonových sil a dalších x tun v ostatních skladovacích prostorách. Společnost využívá nejmodernějších technologií při kontrole a ochraňování komodit a výroby krmných směsí, jejichž výroba probíhá ve výrobnách krmných směsí v našich dceřiných společnostech.

Kvalita a stav skladovaných zemědělských komodit je kontrolována podnikovou laboratoří na vstupu, výstupu i v průběhu ošetřovatelských a skladovacích procesů. Služby naší laboratoře může využít/využívá i ostatní zemědělská veřejnost.

ZETEN spol. s r. o. vlastní 100% majetkový podíl ve společnosti Zemědělské zásobování Plzeň, a. s. (skladování zemědělských produktů a výroba krmných směsí), BIOPLYN ZETEN s. r. o. (výroba ekologicky šetrné elektřiny, sušení dřeva) a Vysoká, a. s. (producent vepřového masa)

 

Hlavní činnosti společnosti

 • Nákup, prodej, skladování a ošetřování obilovin, luštěnin a olejnin a dalších zemědělských komodit a související služby (laboratoř, nákladní automobilová doprava).
 • Výroba a prodej krmných směsí a poradenství v oblasti výživy zvířat
  Společnost je schopna vyrobit veškeré krmné směsi a krmiva pro hospodářská a domácí zvířata. Výroba se uskutečňuje ve výrobnách dceřiných společnostech: Fink, výroba krmných směsí spol. s r. o. a Zemědělské zásobování Plzeň, a. s., které disponují moderními výrobními linkami. Společnosti zabezpečují a poskytují (popř. jsou schopny zprostředkovat) jakoukoli poradenskou činnost v oblasti výživy hospodářských zvířat.
 • Prodej pohonných hmot a jiných ropných produktů včetně jejich dopravy
  Na dvou čerpacích stanicích v Nepomuku-Dvorci a v Blovicích můžete využít služeb našich čerpacích stanic k natankování nafty za výhodné ceny.
 • Maloobchodní a velkoobchodní prodejna ZEMPO
  Do našeho širokého sortimentu patří například dřevomateriál, ochranné pomůcky, potřeby pro truhláře a kutily, nářadí, drogerii, autodoplňky, krmivo, hospodářské a včelařské potřeby. Prodejna sídlí v našem areálu v Blovicích.
 • Automobilová doprava - můžeme nabídnout služby nákladní silniční autodopravy, jeřábnických prací a přepravy ropných látek.
 • Sušení řeziva - možnost pronájmu sušky dřeva, která využívá tepla vznikajícího jako druhotný produkt při výrobě ekologicky šetrné elektřiny. Vzhledem k této skutečnosti může společnost nabídnout takřka bezkonkurenční cenu za sušení či pronájem. Suška je vlastnictvím dceřinné společnosti BIOPLYN ZETEN s r. o. a je umístěna ve Vysoké u Dobřan.

 

Hodnocení zákazníků: