Hlavní činnosti společnosti

 

 1. Nákup, prodej, skladování a ošetřování obilovin, luštěnin a olejnin a dalších zemědělských komodit a související služby (laboratoř, nákladní automobilová doprava).

 2. Výroba a prodej krmných směsí a poradenství v oblasti výživy zvířat
  Společnost je schopna vyrobit veškeré krmné směsi a krmiva pro hospodářská a domácí zvířata. Výroba se uskutečňuje ve výrobnách dceřiných společnostech: Fink, výroba krmných směsí spol. s r. o. a Zemědělské zásobování Plzeň, a. s., které disponují moderními výrobními linkami. Společnosti zabezpečují a poskytují (popř. jsou schopny zprostředkovat) jakoukoli poradenskou činnost v oblasti výživy hospodářských zvířat.

 3. Prodej pohonných hmot a jiných ropných produktů včetně jejich dopravy
  Na dvou čerpacích stanicích v Nepomuku-Dvorci a v Blovicích můžete využít služeb našich čerpacích stanic k natankování nafty za výhodné ceny.

 4. Maloobchodní a velkoobchodní prodejna ZEMPO
  Do našeho širokého sortimentu patří například dřevomateriál, ochranné pomůcky, potřeby pro truhláře a kutily, nářadí, drogerii, autodoplňky, krmivo, hospodářské a včelařské potřeby. Prodejna sídlí v našem areálu v Blovicích. Více info na www.mojezempo.cz 

 5. Výroba a prodej betonových směsí

 6. Automobilová doprava - můžeme nabídnout služby nákladní silniční autodopravy, jeřábnických prací a přepravy ropných látek.

 7. Sušení řeziva - možnost pronájmu sušky dřeva, která využívá tepla vznikajícího jako druhotný produkt při výrobě ekologicky šetrné elektřiny. Vzhledem k této skutečnosti může společnost nabídnout takřka bezkonkurenční cenu za sušení či pronájem. Suška je vlastnictvím dceřinné společnosti BIOPLYN ZETEN s r. o. a je umístěna ve Vysoké u Dobřan.

   


Nenašli jste, co jste hledali ?